GYİAD : Genç Yönetici ve İşadamları Derneği  
Ana Sayfa  |  Üyelik  |  Linkler  |  Site Haritası
 
Şifremi hatirlat.
Üye olmak istiyorum.
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?
Beğendim
170 (80%)
Yeterli
7 (3%)
Daha iyi olabilirdi
10 (5%)
Beğenmedim
25 (12%)
  Toplam : 212
  Organizasyonlar
Projeler Komisyonu
Başkanı : Dr.Necip Uludağ
Vizyonu : GYİAD'ın Türkiye iş yaşamındaki belirleyici rolünü güçlendirmek, girişimcilik konusunda ilk adreslerden biri olmak.
Misyonu : GYİAD'ın Sanayici-Girişimci işbirliğini yükselterek, genç girişimcileri özendirmek ve onları bulup tespit ederek bir gelişme modeli oluşturmak.
Genel Hedefi : Türk iş yaşamının gelişimine katkı sağlayacak projeler geliştirmek ve uygulamak.

Eğitim Gelişim Komisyonu
Başkanı : Figen Erez
Vizyonu : ''Eğitimin'' ve '' Gelişimin '' hayatın her evresindeki gerekliliğine ve önemine inanıyoruz. Bu bilinçle yola çıkarak derneğimiz üyelerini Türkiye'deki ve dünya üzerindeki popüler gündemden haberdar etmek ve profesyonel hayattaki çalışmalarına da katkıda bulunmak.
Misyonu : GYİAD üyelerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak üzere eğitim çalışmaları yapmak, toplantı düzenlemek, raporlar üretmek. Konusunda uzmanlaşmış kişilerle GYİAD üyelerini bir araya getirmek.
Genel Hedefi : Üyelerden gelecek talepler dahilinde eğitim ve dinletiler planlamak, gerçekleştirmek ve komisyonun vizyonunu optimum seviyeye taşımak.

Üye İlişkileri Komisyonu
Başkanı : Beyza Şengül
Vizyonu : Genç Yönetici ve İş Adamlarının buluşma noktası olan derneğimizin, Türkiye'nin sesi olduğu bilinciyle üyelerin GYİAD toplantılarına ve organizasyonlarına katılımını arttırmak, üye ilişkilerini güçlendirmek ve üye sayısını arttırarak GYİAD'ın daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamak.
Misyonu : GYİAD üyeleri arasında fikir paylaşımını sağlamak, üye ilişkilerini güçlendirmek ve üyelerin beklentilerini GYİAD Yönetim Kurulu'na taşımak.
Genel Hedefi : Üyelerin derneğe bağlılıklarını muhafaza etmek ve arttırmak, GYİAD'ın misyon ve vizyonu çerçevesinde ortak bilinç ve hedeflere ulaştırıcı niteliklerin yaratılmasını desteklemek, Yönetim ve Üyeler arasındaki iletişimin gelişmesine yararlı olacak platformları yaratmak.

Kurumsal İletişim Komisyonu
Başkanı : Alev Ece Doğan
Vizyonu : GYİAD'ın iş dünyasındaki en etkin ve saygın STK'lardan biri olarak konumlandırılması.
Misyonu : Vizyonumuzu yerine getirecek etkinliklerin planlanması ve organizasyonu.
Genel Hedefi : · GYİAD iletişim planının hazırlanması ve uygulanması.
· GYİAD çalışmalarının medyada etkin bir şekilde yer alması.
· GYİAD sosyal etkinliklerinin organize edilmesi.

Dış İlişkiler Komisyonu
Başkanı : Tulu Gümüştekin
Vizyonu : Katılımcı ve çoğulcu demokrasi standartlarının kuvvetlendirilmesi; aydınlık ve bölgenin istikrar kaynağı Türkiye'nin uluslararası platformda hak ettiği belirleyici rolü oynaması.
Misyonu : Demokratik karar alma sürecinin bir parçası olarak Türkiye'nin uluslararası ilişkilerinde devletler, uluslararası kuruluşlar ve uluslararası sivil toplum kuruluşları (STK) nezdinde aktif ve öncü rol oynayarak söz sahibi bir kuruluş olmak.
Genel Hedefi : Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üyelik süreci ile desteklenen demokrasi standartlarının kuvvetlendirilmesi yolundaki istikrarlı ilerleyişine katkıda bulunmak ve yukarıda bahsi geçen amaçları gerçekleştirmek üzere her türlü faaliyetin planlanması ve yürütülmesi.

Bu çerçevede Dış İlişkiler Komisyonu, yabancı devletler, düşünce kuruluşları ve STK'lar ile uluslararası kurum ve kuruluşlarla ilişkilerini dört düzlemde yürütecektir:
· AB Resmi Kurumları ve AB Üye Devletleri
· Amerika Birleşik Devletleri
· Ortadoğu Ülkeleri
· Diğer Yabancı Devletler
 
 
  Önerilerinizi ve derneğimiz ile ilgili isteklerinizi bizimle paylaşın. Katkılarınız yeni projelerimiz için çok önemli...
 
Yukarı
Aşağı