GYİAD : Genç Yönetici ve İşadamları Derneği  
Ana Sayfa  |  Üyelik  |  Linkler  |  Site Haritası
 
GYİAD Hakkında
GYİAD Kimdir?
Başkanın Mesajı
Kurucu Üyeleri
Kurulları
Yönetim Kurulu Şeması
Üye Profili
Tüzük
Basında GYİAD
Basın Bültenleri
Şifremi hatirlat.
Üye olmak istiyorum.
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?
Beğendim
170 (80%)
Yeterli
7 (3%)
Daha iyi olabilirdi
10 (5%)
Beğenmedim
25 (12%)
  Toplam : 212
  GYİAD Hakkında >> GYİAD Kimdir?
1986 yılında kurulan GYİAD, iş dünyasının bireylerini bir araya getiriyor.

Sürekli gelişime önem veren, GYİAD'ın vizyon ve misyonuna inanan, Türkiye/AB müzakere sürecinde iş dünyasını temsil eden, girişimciliği özendirme çalışmaları ve yaratıcı girişimcilik projelerini destekleyen, gerek kişisel gelişim, gerekse Türkiye için fikir üreten faaliyetleriyle, 23 - 45 yaş arası, iş yeri sahibi ve yöneticilerimizle hızla büyümeye devam ediyor.GYİAD , 1986 yılında, genç yönetici ve işadamlarının ihtiyaç ve sorunlarına çözüm üretmek ve onları çeşitli platformlarda temsil etmek üzere kurulmuştur. GYİAD, toplum üzerinde genç yönetici ve işadamlarının siyasi ve ekonomik etkisini artırmak için çalışmalar yapan öncü bir sivil toplum örgütüdür.

Vizyonumuz
Çağdaşlaşma ve Avrupa Birliği'ne üye olma sürecinde; Türkiye'nin dünya ile rekabet eden, yaşam kalitesi ile örnek gösterilen gelişmiş bir ülke olması için yapılacak her türlü ekonomik, siyasi ve kültürel çalışmanın destekçisi ve takipçisi olmaktır.

Misyonumuz
Genç işadamı ve yöneticileri biraraya getirerek, onların etkileşimlerini ve fikir paylaşımlarını sağlamak, Türkiye'nin ekonomik, sosyal ve siyasal yaşamına katkı yapacak bir platform hazırlamaktır.
 
 
  Önerilerinizi ve derneğimiz ile ilgili isteklerinizi bizimle paylaşın. Katkılarınız yeni projelerimiz için çok önemli...
 
Yukarı
Aşağı